Collection: Produce

14 products
  • Bell Peppers-3pk
    Regular price
    $3.89
    Sale price
    $3.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grape Tomatoes Pint
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Large # 1 English Cucumber
    Regular price
    $2.09
    Sale price
    $2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Highline White Mushrooms-1lb
    Regular price
    from $1.49
    Sale price
    from $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spanish Onions - 1lbs
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Garlic Bulb
    Regular price
    $0.65
    Sale price
    $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White potatoes - 3lbs
    Regular price
    $5.39
    Sale price
    $5.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Lemons
    Regular price
    $1.09
    Sale price
    $1.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meal Kit for One (Pre-order Required)
    Regular price
    $40.99
    Sale price
    $40.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Harvest Box (Pre-order Required)
    Regular price
    $42.99
    Sale price
    $42.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Healthy Snacking Bundle (Pre-order Required)
    Regular price
    $48.99
    Sale price
    $48.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meal Kit (Pre-order Required)
    Regular price
    $55.99
    Sale price
    $55.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Family Essentials (Pre-order Required)
    Regular price
    $56.99
    Sale price
    $56.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Home Chef Kit (Pre-order Required)
    Regular price
    $66.99
    Sale price
    $66.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out